Pytania do Centralnego Portu Komunikacyjnego (od niedawna GŁÓWNEGO akcjonariusza Torpol):
Czy była zmiana statutu statutu spółki odnośnie PODZIAŁU ZYSKÓW?
Jeżeli zmienia się polityka spółki, to czy nie należało by poinformować o tym akcjonariuszy MNIEJSZOŚCIOWYCH?
Jeżeli nie będzie dywidendy, to na jakie INWESTYCJE zostaną te środki przeznaczone?
Skoro nie ma jasnych deklaracji odnośnie przyszłych inwestycji, to jak można tak BEZCZELNIE zatrzymywać w większości NIE SWOJE pieniądze?