To jest swinstwo ktore powinno miec jakies klauzule aby ratowac akcjonariuszy. Na bananowej to niedosc ze obligatariusze dostaja po tylku to i akcjonariusze kompletne przeciwienstwo sprawnej gieldy. Jeszcze zaznaczmy ze prezes mowil o tym, ze nic sie nie zmieni w charakterze spolki i jest to tylko ruch “strategiczny”. Spekulacja i tyle