Nie bylo mowy o zmianie polityki dywidendowej wiec oczywiste ze mozna bylo zakladac ze nic sie nie zmieni i dywidenda bedzie wyplacona. Poza tym nie bylo zapowiedzi sporych inwestycji w maszyny czy tez potrzeby finansowania inwestycji ktorych nie ma za wiele bo nie ma duzo przetargow. Wiec jaki jest powod braku dywidendy po najlepszych wynikach w historii? To jest spolka dywidendowa, tutaj ludzie oszczedzaja na emeruture i uzyskuja pasywny dochod. To jest niczym nieuzasadniona kradziez i zlamanie wszelkich zasad. Nie mozna nie wyplacic dywidendy nie zmieniajac uprzednio polityki dywidendowej.