Wisze na haku jak większość tu i tak się czasami zastanawiam. Jak shorty pożyczały akcje po 200 i hipotetycznie po roku spółka po roku sobie nie radzi i akcje spadają na 70 jak tu , a może ifirma nawet bankrutuje to jak short oddaje pożyczone akcje firmie od ktorej pożyczyli za 200 bo przecież nie oddadzą za 70 . To co resztę ze swoich ???