Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: 3,40%

Przypomnijcie sobie jak wyglądało wezwanie na Integer...

Zgłoś do moderatora
Tam sytuacja też nie była zbyt ciekawa i trzeba było mocno dokapitalizować spółkę, a mimo to cena z wezwania poszło w górę z 41,10 na 49 zł, czyli o prawie 20%.
Oczywiście wezwanie na Gino jest pod kilkoma warunkami, niemniej myślę że nie jest ogłoszone na pokaz tylko, że większość warunków mają obgadanych. Generalnie wiele wezwań nie kończy się z reguły na pierwszej cenie i chyba w biznesie, w tego typu przejęciach, rzadko kiedy pierwsza oferta jest tą ostatnią. Kluczowe będzie zachowanie OFE/TFI z akcjonariatu oraz oczywiście spełnienie warunków wezwania. To tylko moja opinia i nie kierujcie się nią.
Do niczego nie namawiam, możliwe są różne scenariusze, nie podejmujcie decyzji inwestycyjnych na podstawie wpisów na forach.

  • Przypomnijcie sobie jak wyglądało wezwanie na Integer... Autor: ~qqq

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00