Forum Giełda +Dodaj wątek

przejecie zatwierdzone

Zgłoś do moderatora
Prezes UOKiK zgodziła się również na przejęcie przez AB Consulting kontroli nad przedsiębiorstwem Pemug. Firma przejmująca stoi na czele grupy kapitałowej złożonej z 26 spółek. W skład grupy wchodzą m.in. spółki działające w przemyśle ciężkim (np. producenci maszyn górniczych). Pemug zajmuje się głównie specjalistycznymi usługami budowlano-montażowymi oraz wytwarzaniem konstrukcji stalowych dla przemysłu wydobywczego i ciężkiego.
  • przejecie zatwierdzone Autor: ~maklerskiczlonek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00