Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,94%

Przedłużono zakaz międzynarodowego ruchu lotniczego na terenie Polski

Zgłoś do moderatora
Przedłużono zakaz międzynarodowego ruchu lotniczego na terenie Polski i koniec wzrostu Narazie poniedziałek spadki

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-przedluzono-zakaz-miedzynarodowego-ruchu-lotniczego-na-teren,nId,4538023#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -5,94% 30,10 2021-09-20 13:49:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.