Jak dla mnie t2p 10gr. Tyle wycenili sobie ludzie ze spółki robiąc emisję w tej cenie. To jest 3mln kapitalizacji za spółkę która praktycznie nie funkcjonuje. Przychody ma symboliczne a patrząc na ciągle sypanie akcjami przez GNV a wcześniej przez Kosińskiego to słowa prezesa przed obrona spółki przed przejściem można stwierdzić że coś tu mocno nie halo. Wywiad prezesa jest na YT. Posłuchaj jak opowiada bajki o klientach w ilości przekraczającej ich możliwości. Miał rację. 1 klient i moce produkcyjne nie dają rady bo ich po prostu nie ma. Liczą że będą posrednikiem i że znajdą jelenia który zamówi u nich coś co robi chińczyk. A panele to też dziwna sprawa. Wiele firm kwitnie, buduje farmy, kładzie je na dachy a t2p że swoim cudownym produktem nic.