To jakby co to kupię sobie pod koniec roku. A z tym tekstem że zobaczymy, że już tuż tuż to dwa lata temu wer tak naganial. W 2019 inwestor a 2020 Ty. Myślenie życzeniowe nie podparte niczym. Masz taki problem że jak będzie lipa masz mega wtope. Ja i reszta racjonalnie myślących najwyżej mnie zarobimy. Kiedyś stawiałem tu 50/50 jeśli chodzi o szanse spółki na sukces. Minęły dwa lata, emisja, zero zysku, symboliczne Przychody, śmieszne komunikaty, sypanie gnv i szanse oceniam zdecydowanie niżej. Może się to zmieni a wtedy zawsze można kupić a nie jak Ty liczyć na fart.