25 czerwca Orlen wypłaca dywidendę, 30% co dostaje MAP idzie z automatu do FIK, FIK obejmuje akcje by nagle "kasta" Szczecinie zatwierdziła układ ...by odkryli karty z Nitrotar ...dokończyli transakcje sprzedaży Polyolefins, zapłacili za akcje GA i Police 1 mld i 10 września przedstawili plony wydarzeń ost. tygodni w wojnie US-IR....
Kto jest kółkowiczem, daytraderem to nie ma tu sensu grać...Manipulacja idzie od samej góry....Spekulacyjnie od końca II kw. 2027 gdy już w pełni będzie prawie monopol na nawozy emisja dla MAP i ferajny PZU winna być w okolicy 35 zł...(Agio 30zł)