Dnia 2026-06-18 o godz. 15:04 ~Magellan napisał(a):
> A możesz po polsku
II kw. piszę od paru sesji, akt masz 23 mln akcji wolumen, jak myślisz kto kręci taką ilością dla paru aktywnych na forum i połowie trolli..
Dobrze by było byś spojrzał na deal Azoty vs Banki
https://i.ibb.co/fYRJMwst/c-a10.png