A jak by tak dać zawiadomienie do Prokuratury!!!
To co wyprawiają te sku............y to już przechodzi ludzkie pojęcie zdefraudowali 80% majątku a i to im jeszcze mało
Może jeszcze da się coś uratować ale tym Panom Akcjonariusze powinni podziękować na WZA i do Sądu
Bo jak tak będzie jeszcze miesiąc to nie będą mieli na opłaty na prąd!!!!!!!!!!!!!!!!!