Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 22,03%

Program 500+ wesprze giełdowych windykatorów !!!

Zgłoś do moderatora
Czasem mam wrażenie że forum czytają eksperci giełdowi czy dziennikarze piszący w prasie finansowej, w tym tygodniu pisałem o programie 500+ , wzroście wynagrodzeń czy spadkowi bezrobocia które to powinny się przełożyć na zwiększenie spłat dłużników co pozytywnie wpłynie na zyski m.in. DTP a w pulsie biznesu wczoraj pojawił się artykuł o moich/naszych spostrzeżeniach. Ponadto jest w artykule też wymieniony DTP i Vindexus że będzie można na nich dużo zarobić w przypadku przejęcia.

http://pulsbiznesu.pb.pl/4421258,82074,program-500-wesprze-gieldowych-windykatorow

  • Program 500+ wesprze giełdowych windykatorów !!! Autor: ~prezes

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.