Forum Giełda +Dodaj wątek

PROGNOZY I MĄDROŚCI CHODZIKA

W związku z ciągłymi atakami CK na moją osobę oraz ze względu na prezentowane poczucie wyższości CK nad innymi uczestnikami forum i przekonaniem o nieomylności i trafności swoich prognoz, spróbuję państwu przybliżyć jak to Chodzik Księżycowy (CK) prognozował kurs HBP.

Nie wiedzieć dlaczego, CK zainteresował się HBP, ponieważ wielokrotnie w swoich postach nazywał spółkę "ściekową" albo "badziewiem". Fakty jednak są takie, że w przestrzeni między żuchwą a ciemieniem CK, HBP zagościła na dobre.

Prognoza 05.12 cena zamknięcia 3,22

https://www.bankier.pl/forum/temat_co-dalej-na-hp,7803079.html

~chodzik księżycowy [89.72.234.*], 2009-12-08 19:39
Zakres ostatecznego dna oceniłem już wczesniej znacznie ponizej 2 złociszy i nie ma żadnej podstawy do zmiany tego stanowiska. Jeszcze jedna uwaga na koniec. Jeśli mam rację co do formacji powstającej na Hydrobudowie to wyjście dołem jest paniczną wyprzedażą bez jakiejkolwiek kontroli. Niech tych co posiadają akcje Najwyższy ma w swej opiece, bo pomoc będzie im potrzebna niebawem jak amen w pacierzu.
Chodzik Księżycowy

21.12.2009 CK stawia najważniejszą prognozę. Close 3,32

https://www.bankier.pl/forum/temat_slowo-sie-rzeklo-kobylka-u-plota,7852237.html

Autor: ~chodzik księżycowy [89.72.234.*], 2009-12-21 22:38

Wierzę ,że w wypadku sprawdzenia się tej prognozy ludzie zrozumieją to co zawsze chciałem i chcę przekazać, że do osiągania sukcesów na rynku kapitałowym potrzebna jest wiedza. Mam nadzieję, że pomimo zdarzających się pod moim adresem bardzo brzydkich i wulgarnych wypowiedzi tym razem zachowacie odpowiednią klasę, tym bardziej, że osobiście nikogo nie obrażam , na dodatek pozwalam co poniektórym niedowiarkom zarobić całkiem niezłą kasę, i choćby dlatego zasługuję na szacunek. Do ceny waloru dodaje czas w którym to nastąpi to macie ode mnie gratis.

<< Hydrobudowa Polska najpóźniej do pierwszych dni marca 2010 roku osiągnie kursem zamknięcia dnia swój najniższy poziom na wysokości 2.10 zł ( dwa złote dziesięć groszy ) z dokładnością do 5 groszy po czym nastąpi średnioterminowa znacząca zmiana trendu ze spadkowego na wzrostowy - Chodzik Księżycowy >>

Kluczowe jest zadęcie CK i przekonanie o własnym mistrzostwie bezbłędnego wnioskowania.

Kurs Hydrobudowy zaczyna rosnąć.
30.12 pojawia się lokalny szczyt close 3,53
Nadęty CK widzi spadającą gwiazdę której nie ma

https://www.bankier.pl/forum/temat_po-dzisiejszej-sesji,7878572.html

W tonie profesorskim poucza. Nic to nie daje ponieważ 11.01 HBP znowu poprawia poprzedni szczyt

11.10.2010 close 3,81
CK w moim wątku zabiera głos

https://www.bankier.pl/forum/temat_swieca-prawie-jak-gwiazda,7916839.html

Autor: ~chodzik księżycowy [89.72.234.*], 2010-01-11 17:37
Macieju z Krakowa,
Bardzo mi się podoba twoja interpretacja spadającej gwiazdy i proszę cię abyś jeszcze raz umieścił jej dokladny opis, jak ona powinna perfekcyjnie wyglądać w/g ciebie.
Co ja o tym myślę ?
Ano myślę sobie że jak przełączysz wykres ze świecowego na liniowy, to wcale tego przebicia kanału mieć nie będziesz. Jeśli do tego dodać ten trójkąt, który wybił się do góry a miał w dół ( co jak pisałem jest tylko zmyłką ) i to ,że spółka moim zdaniem tworzy w kanale czwartą fale, która przebija często dając fałszywe sygnały kupna, i to że 95% z was pieje o nadchodzącej hossie na Hydrobudowie, to powinno być jak w moim założeniu, czyli dupa blada.
Chodzik Księżycowy

Następują sesje korekcyjne każdy spadek CK wykorzystuje aby wszystkim uzmysłowić że ma absolutną rację, żadnych wzrostów nie będzie a jego cudowne narzędzia oparte o FE są jedynie słuszne i niepodważalnie nieomylne. Wątków na forum jest duzo i łatwo sprawdzić.

Nadchodzi 21.01.2010 close 4,06

https://www.bankier.pl/forum/temat_zgodnie-z-tym,7964597.html

Dnia 2010-01-21 o godz. 13:32 ~chodzik księżycowy napisał(a):
> zgodnie z tym co napisałem wczoraj zająłem pozycję podczas
> przebijania strefy oporu na wysokości 3,94 - 3,96.
Dla mnie jest to sygnal kupna.
Chodzik Księżycowy

Otóż geniusz analizy i mistrz prognoz, CK kupuje akcje HBP po 3,94 na sesji z dotychczasowym szczytem. Płaci za nie 3,94 co oznacza:
22% wyżej niż 05.12 - "paniczna wyprzedaż - opieka Najwyższego"
19% wyżej niż 21.12 - "kobyłka u płota?
88% więcej niż jego prognoza 2.10+-5gr na początku marca
Megalomania i zadufanie w sobie CK osiągnęły poziom Himalajów

Co było dalej wiemy:
Autor: ~chodzik księżycowy [89.72.234.*], 2010-01-22 08:56
Jest tyle optymizmu na Hydrobudowie i tyle przekonania o wzrostach, kiedy widzę, że rynek całościowo wygląda coraz gorzej, i każdy mój wpis mówiący o zagrożeniu jest tylko lżony bez jakichkolwiek merytorycznych podstaw, że postanowiłem pozbyć się jednak tego papieru i nie ryzykować. Chęć pozostania bezpiecznie na kapitale jest dla mnie ważniejsza niż ryzyko jakie nad całym rynkiem moim zdaniem wisi. Dla mnie nie jest to spółka bezpieczna. Uważam, że kończy się odbicie powiedzmy nazwane hossą i w ostatnim akordzie tego odbicia uczestniczy Hydrobudowa.
Życzę posiadaczą tych akcji ogromnego zarobku i masy optymizmu. Poza tym mam już dość tych co mnie tu wyzywają, bo i po co mi to potrzebne. Zresztą zaraz pewnie się znajdą
i zaczną te swoje wywody. Szkoda tylko, że nie potrafią czegoś merytorycznie o rynku napisać i opierają swoje wywody jedynie na przekonaniu. Uważajcie aby to nie była pułapka, bardzo uważajcie.
Chodzik Ksiżycowy

Między tymi postami nie upłynęła nawet doba, a drugi był pisany przed sesją.
Wynika z tego, ze CK celowo napisał post o wejściu w papier, równocześnie sypiąc akcjami. Wiarygodność CK to pusty śmiech. Żałuję, że kiedyś go broniłem i uważałem za uczciwego człowieka.
Od Chodzika mogą się uczyć jedynie adepci gry w trzy karty.

Równocześnie w wielu wątkach, CK, sam siebie wychwala, poucza innych, wymyśla teorie i formacje które nie istnieją, lub akurat nie pasują do wykresu i co najważniejsze stawia kolejne prognozy. Nigdy nie dyskutuje merytorycznie, posty w których są zdawane konkretne pytania, a nie pasują do chodnikowej wizji, zwyczajnie ignoruje. Myli pojęcia z zakresu AT, nie rozróżnia formacji, ma kłopoty na poziomie elementarza.
Nie dostrzegł trendu wzrostowego, który wyniósł HBP z dołka 3,00 na 4,09, pomimo ewidentnych, książkowych jego oznak i kupił akcje akurat na szczytowej sesji. Jak książkowy leszcz.

03.02.2010 close 3,93

https://www.bankier.pl/forum/temat_prawdziwy-chodzik-ksiezycowy,8021586.html

Dnia 2010-02-03 o godz. 17:10 ~chodzik księżycowy napisał(a):
> Witam was serdecznie koledzy i koleżanki też.
Ktoś się bawi
> moim nikiem ,podszywając się pode mnie. No cóż nie pierwszy
> to i z pewnością nie ostatni raz. Nie o tym jednak chciałem
> napisać. Dzisiaj tak jak wspomniałem wcześniej postawiłem
> zlecenia kupna na 3,94 i ciut poniżej. Mam więc trochę tych
> akcji, dla niektórych pewnie dużo, ale tak na prawdę to
> spodziewam się jeszcze wyraźnego wahnięcia w dół i nie będę
> ukrywać że wykorzystam je do powiekszenia pozycji.
Nie
> tylko Maciej z Krakowa, ale też i ja po dzisiejszej sesji
> skłaniam się ku temu, że istnieje nadzieja na wygenerowanie
> wzrostu na tym papierze. Nigdy was nie okłamałem i nigdy
> tego robić nie będę, możecie być pewni moich słów. Nie
> piszę, że należy od razu popadać w euforię i rzucać się na
> Hydrobudowę w tych niepewnych czasach ,ale należy
> przeznaczyć powiedzmy 20% posiadanych zasobów finansowych i
> kupić. Ostatecznym wiarygodnym dowodem wejścia w trend
> wzrostowy będzie pokonanie niedawnego szczytu na 4.09 zł.
> Dla mnie najważniejszy jest wykres tygodniowy , który
> obecnie wygląda zachęcająco. Wszystkim tym co pozycję
> otworzyli w pobliżu dna wypada złożyć gratulacje i to
> właśnie czynię, mając nadzieję na nieco inny poziom
> dyskusji i jezyka na tym forum. Maciej z Krakowa napisał,
> że nawet podczas bessy 10% spółek z mozołem wspina się do
> góry i miejmy nadzieje, że Hydrobudowa właśnie taką spółką
> idąca pod prąd będzie. Jeśli tak to jeszcze kilka innych
> powinno dołączyć się do tego kierunku.
Pozdrawiam
Chodzik
> księżycowy

aby dzień później napisać:

https://www.bankier.pl/forum/temat_jak-widac,8025792.html
Dnia 2010-02-04 o godz. 15:36 ~chodzik księżycowy napisał(a):
> Durni co chcą grać przeciwko trendowi jak widać nie
> brakuje.
Pozbyłem się tego badziewia na szczęście rano.
> Tych co mnie chcą uczyć jak się gra na giełdzie i jeszcze w
> dniu dzisiejszym pisali takie teksty, wypada tylko walnąć i
> to mocno w łeb, może pomoże a może i nie.
Chodzik
> księżycowy

Stara się być niedoscignionym erudytą i używa sienkiewiczowskich kwiecistych porównań

https://www.bankier.pl/forum/temat_rok-2010-z-perspektywy-ksiezyca,7788334.html

lub chamskich tekstów:

https://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=1770638&strona=1

Niestety wiedza CK o AT jest płytka i powierzchowna. Próbuje zastosować FE do wszystkiego (wbija gwoździe łopatą zamiast młotkiem). Teraz czekamy na pierwsze dni marca i 2.10+-5gr

Zestawienie faktów, tekstów z podaniem cen i dat na przestrzeni 2.5 miesiąca stawia CK na szczycie dyletanctwa, prób manipulacji, megalomaństwa i nadęcia.
Ps.
CK skopiowałem sobie cały tekst, aby powtórzyć kiedy zgłosisz moderatorowi do usunięcia. Niestety Chodziku ludzie na bankierze to nie jest stado idiotów, za jakich ich uważasz wstawiając głodne kawałki i próbując manipulować rynkiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,01 2013-03-28 15:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.