Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: 50,71%

PROBLEMY ZE SPŁATĄ OBLIGACJI

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym zadzwonił do mnie jakiś człowiek podając się za przedstawiciela FKD i powiedział, że moje obligacje serii K nie zostaną wykupione. Spółka proponuje mi konwersje na akcje w cenie 30 gr. za sztukę. W przeciwnym razie zostanę jak to określił "z wierzytelnością wobec spółki". Nie chciał odpowiedzieć na żadne pytania. Rozłączył się w chamski sposób, później nie odbierał już telefonów, podobnie jak prezes Zieliński. Wysłałem maila, lecz na razie bez odpowiedzi.

Co o tym myśleć? Nasuwa się tylko jedno skojarzenie - Getback.
Ta spółka to prawdopodobny BANKRUT. Smutne ale prawdziwe.

Pozdrawiam i życzę wszystkim obligatariuszom (i sobie) jednak terminowej spłaty.

Proszę o info od ludzi, którzy wiedzą więcej. Co dalej robić w tym przypadku?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.