Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: -45,88%

PROBLEM!!!!1

Zgłoś do moderatora
od 2dni nie można dokonać zakupu z prawej , dziś kila razy próbowałem kupić po 0,89 i za każdym razem odrzucało ,jak z prawej sadło na 0,85 to sprawdziłem i dało mi kupić 90szt , dziwna sprawa , tak jak by była blokada na podwyższenie kursu , dadzą kupić o obecnym kursie ale o 2gr z prawej już odrzuca zlecenie , nie jestem świeży na giełdzie ale nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją , coś tu śmierdzi !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PBSFINANSE 0,44% 0,46 2023-03-23 15:00:00