Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: -45,88%

Re: PROBLEM!!!!1

Zgłoś do moderatora
No to przecież o tym pisałem megi56. Jak bym nie uciekł z 0.89 przed 15:00 to bym dostał 6000 akcji i dał się skarmić. Napisałem ze ja to widzę jako powolne skarmianie;-D Ktoś wychodzi i chce to zrobić z zyskiem jak napisałeś. Po 15k dziennie i za 2 tygodnie rozda do leszcza. Przy dystrybucji kurs się zaniża. Przynajmniej ja tak to widzę a Ty piszesz ze sam sobie przerzuca żeby płynność kursu utrzymać; tylko po co? Chciałbym to zrozumieć.

pbs — Postimages (postimg.cc)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,46 2023-03-21 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.