Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -42,50%

Re: PROBLEM!!!!1

Zgłoś do moderatora
Ja ustawiałam koszyki na kupno,żeby pobudzić popyt, a frajerstwo ustawiło 100 zt na sprzedaż,zeby straszyć popyt... Próbowałam im uświadomić,że nie sztuka wejść,ale sztuka wyjść.. Jeśli nie zrobią nic,żeby pobudzić popyt to nie będzie wesoło..Nie będą mieli jak wyjść.. Ten kurs to moja zasługa, ale co mi tam... Mogę stracić, a ćwoki niech też stracą, jak są tacy mądrzy... Ja też trzymam akcje,, Ale kursu już nie podbijam, niech to robią mądrale..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,44% 0,46 2023-03-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.