Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: -52,81%

Prezesie Plesiak...

Zgłoś do moderatora
Jest pan dumny z tego co zrobił? Pewnie tak! Zapewne decydując sie na zesłanie spolki na 2 fixingi miał pan cel ktory się obecnie realizuje a wiec zmarginalizowanie spolki na rynku, skasowanie płynnosci akcji, utratę zainteresowania spolka ze strony potencjalnych nowych akcjonariuszy. Inaczej panską decyzję trudno interpretowac. Panski cel zostal osiągnięty? Wydaje mi sie jednak ze koncowy cel jest inny i jesli jest on taki jak myslę to zapewniam pana ze łatwo nie uda sie go panu zrealizowac a na pewno nie szybko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -4,64% 0,93 2021-02-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.