Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,97 zł , zmiana od tamtej pory: -2,06%

Re: Prezesie Plesiak...

Zgłoś do moderatora
Nie ma we mnie zadnych emocji w zwiazku z sytuacja spolki. Widze pmusy i minusy i widze ze sytuacja akcjonariuszy jest trudna na dziś. Nie da sie na dziś na akcjach spolki handlowac wiec kurs nie ma dla mnie na obecnie zadnego znaczenia. O wycenie decydują śmieszne transakcje o wartosci 500-100 zl. Jakbym chcial to w 1 dzien zrobilbym cene 2.5 zl. Tak samo w 1 dzien mozna zrobic 50 gr.
Manipulujesz natomiast informacjami o nieoddawaniu kasy klientom. O czym ty w ogole piszesz?? Zglosic cie do knf za manipulacje?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 5,56% 0,95 2020-10-22 15:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.