Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: 87,50%

Prezes kpi z inwestorów?

Zgłoś do moderatora
W najnowszym wydaniu „Gazety Bankowej” został opublikowany wywiad z Michałem Czeredysem, Prezesem Arcus S.A. W materiale Michał Czeredys wyjaśnia m.in. podstawy sukcesu firmy Arcus na polskim rynku.
Jak możemy przeczytać w „Gazecie Bankowej” według Michała Czeredysa o sukcesie firmy Arcus zadecydowały trzy kluczowe czynniki....

http://www.arcus.pl/aktualnosci/wywiad-z-michalem-czeredysem-w-gazecie-bankowej

taki ku.wa sukces ze akcje Arcusa zjechały z 13 złotych na 64 grosze i dziś w momencie wywiadu kosztują najmniej w historii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.