Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,95 zł , zmiana od tamtej pory: 36,73%

Prawda o firmie

Zgłoś do moderatora
wklejam link jak aktualnie pracuje InPost, spółdzielnia nagania na spadki, a ludzie nie wiedzą co o tym myśleć. Ja prezentuję konkretne i nie zmanipulowane dane.Oni kombinują, rzucają oskarżenia nie poparte dowodami, ja pokazuję jak jest naprawdę. A jest bardzo dobrze, po sierpniowym załamaniu firma znów działa jak w zegarku. Aktualnie Poczta Polska może InPostowi co najwyżej buty czyścić.Ich przesyłki nie dość, że droższe to idą po 5 dni, no chyba, że się dodatkowo dokupi priorytet... albo zakupi kalendarz na 2017r lub poradnik co można zrobić z ziemniaków... W InPoście aktualnie przesyłki docierają w ciągu 2 dni, zdarzają się późniejsze dostarczenia, ale są to efekty braku dostępności odbiorcy pod podanym adresem.
Koniec z kłamaniem, że przesyłki idą 2 tygodnie, nie dajcie się oszukiwać i nabierać na banialuki spółdzielni tu ujadającej.
Oto cała prawda:
http://www.filedropper.com/przechwytywanief

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST 0,16% 63,50 2026-02-10 15:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.