11.13.2017
Chyba źle się zrozumieliśmy. PPK czyli ofe pis na bis będą ,,ratowały,, takie COŚ-e z naszch pieniedzy . Mało tego nie kupia waszych akcji ani po 10,17,20,30 czy nawet 40. Dla nich beda emisje zamkniete czyli dodruki, takie o jakich wam sie nie sniło.
Mozna zrobic repolonizacje? mozna ! :-) -18.60%
A czytaliscie jak pisałem że beda bęcki na indeksie P&S :-) I że zaczna sie od COŚ-inka