Gdyby było jakieś uzasadnienie ostatnich wzrostów to już dawno byłoby espi w sprawie. Skoro nie ma, to znaczy że rosło bez powodu. A skoro rosło bez powodu, to znaczy że ktoś to zorganizował żeby się pozbyć akcji i poubierac w nie naiwnych. Tak to niestety działa na giełdzie i dobrze o tym wiecie. Przypominam że spółka nic nie zarabia, a straty coraz większe. Wracamy do trendu spadkowego po tej spekulacyjnej korekcie.