Nie czego takiego jak "kontynuacja umów z roku ubiegłego".
Kiedy projekt zostanie zrealizowany tzn. ukończono wdrożenie to w kolejnych latach jest umowa wsparcia, która standardowo w IT wynosi 20 %. Tylko o takich pierdołach DW nie informuje.
Jeżeli jest nowe info o umowie z klientem, który już ma wdrożenie DW to znaczy że ktoś rozszerzył ilość licencji o kolejny pakiet i przy okazji rozbudowano wdrożony wcześniej projekt.