Dnia 2023-07-06 o godz. 12:42 ~brakumow napisał(a):
> to jest cytat z powyzszej analizy niezaleznej:
>
> "Na interwale dziennym widzimy, że w zeszłym tygodniu doszło do negacji wybicia dołem. Objęcie hossy z 29 czerwca zostało zrobione na wyraźnie wyższym wolumenie niż wybicie dołem z poprzednich sesji. Negacji wybicia sprzyjały informacje o nowych umowach, których dawno na tej spółce nie było. Aktualnie kurs zmaga się ze strefą oporu w okolicy 65 zł. Jeśli nie uda się go przebić, możliwe będzie cofnięcie w celu domknięcia luki. To domknięcie jest teraz najbliższym wsparciem. Kolejna strefa wsparcia jest w okolicy 56 zł a kluczowe wsparcie to dołek z 29 czerwca".
>
> Przyczyna: nie ma kontynuacji umow z roku ubieglego takich jak wyjatek Ally.
> Bez NOWYCH umow trend za dwa ostatnie lata to opadanie opadanie z drobnymi korektami, jak z ostatniego tygodnia.
Błędna "przyczyna". Nie ma raportowanych takich umów bo nie muszą ich raportować, a takie przedłużenia są co podają na konferencjach już w rozkładzie składowych przychodu.