http://gramwzielone.pl/energia-sloneczna/32823/polski-solar-zrealizuje-na-dolnym-slasku-400-mikroinstalacji
Czy polski narodowo patryiotyczno misjny z pierwiastkiem eko COŚ chwali sie ile zrbili mikroinstalacji jego kliencji z programu procośtam. Nie czytałem nie słyszałem.
Zadaje pytania
Czy da sie robic inwestyce eko bez COŚ ?
Do czego potrzebny jest COŚ ?