Forum Giełda +Dodaj wątek

Polna czy Hydrotor ??

Zgłoś do moderatora
Obserwuję 2 spółki od dłuższego czasu i co moge powiedzieć. Z tego co mogę usłyszeć, przeczytać o Polnej to nie wygląda tu za jasno. Ciągłe niby naciągania akcjonariuszy, skup akcji niby jest ale tak jakby go nie było - wielu z was uważa, że na Polnej dzieją się przekręty a cierpią na tym akcjonariusze. Natomiast Hydrotor od dłuższego czasu pnie się znacząco w górę. Brak narzekań na jakieś niejasności, na walnych atmosfera przyjazna. Spółka inwestuje rozwija się co daje szanse na stły zysk.
Osobiście wybrałem Hydrotor. A wy co sądzicie??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.