http://wyborcza.pl/7,155287,23840659,polacy-czekaja-na-kase-na-ocieplenie-domow-premier-zapowiadal.html#Z_BoxBizLink
A kto czeka na odpalenie COŚ-a? Czy COŚ zostanie zagrany? Jedno jest pewne czas działa na niekorzyśc. Kryzys wisi niczym miecz demoklesa Przyszłośc jest taka czysta, świeża,przejrzysta jak pozyczka . Dlaczego nikt jej nie kupuje?
Może to spisek inwestorów ,zmówili sie tak samo przeciw dobrej zmianie jak kiedys przedziebiorcy i nie inwestuja na zlośc prezesowi