Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,01 zł , zmiana od tamtej pory: -82,04%

Podpisanie listu intecyjnego

Zgłoś do moderatora
AWBUD Temat Podpisanie listu intencyjnego Podstawa prawna Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu: Zarząd AWBUD S.A. w Fugasówce ("Emitent") informuje, że w dniu 30 maja 2016 r. otrzymał podpisany pomiędzy Eberspacher Climate Control Systems Sp. z o.o. Wysogotowie, jako Inwestorem a Emitentem, jako Wykonawcą list intencyjny z dnia 24 maja 2016 r. dotyczący realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa i rozbudowa Zakładu Eberspaecher w Godzikowicach – Faza II" ("List").

Na podstawie Listu oraz oferty złożonej Inwestorowi przez Emitenta, Inwestor w dniu 30 maja 2016 r. przekaże Emitentowi teren budowy, a Emitent rozpocznie realizację robót.

Zgodnie z treścią Listu, wynagrodzenie należne Emitentowi zostało ustalone maksymalnie do kwoty 28.810.000 złotych i podlega ono powiększeniu o podatek VAT.

List został zawarty do dnia 16 czerwca 2016 r. z możliwością przedłużenia jego obowiązywania. Szczegółowe warunki i zasady wykonania robót zostaną ustalone w odrębnej umowie, która stanowi przedmiot negocjacji pomiędzy Inwestorem a Emitentem do dnia 16 czerwca 2016 r.

Wartość maksymalnego wynagrodzenia określonego w Liście przekracza 10% kapitałów własnych Emitenta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD -4,00% 0,72 2020-03-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.