Forum Giełda +Dodaj wątek

poczatek nowej drogi z jakubasem

Zgłoś do moderatora
zobaczcie miesięczny wykres polnej na której siedzi jakub , bo ja widze duże podobieństwo . spokój i mądre podejście do kursu na polnej przywraca wiarę w fundamenty. przykład /kurs spadł do dna trendu wraz z rynkiem ,wiec spółka przedstawia wyniki finansowe 3 dni wcześniej by bronić trendu i jazda z powrotem . tak działa jakub . dodajac mądry zarząd w cnt wygląda to bardzo interesujaco . czas na zakupy - witam .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 8,70% 22,50 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.