Po nic, gdyby zrobił emisje, kasa trafiłaby do spółki a tak ma gotówke w ręce.
Skoro chcą się rozwijać dalej, ale kasy nie trzeba, to mają klepniętą sprzedaż CC i z niej będą mieli na dalszy rozwój. Dziwiłem się, po co emisja, skoro takie duże pieniądze będą. Argumenty, że mają lepszą pozycje w negocjacjach to bzdura, bo jak widać, emisji nie ma, kasa u prezesa w skarpecie, a w spółce ile?