Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,72 zł , zmiana od tamtej pory: -55,88%

Pierwsze wezwanie się nie uda.

Zgłoś do moderatora
Dla niedowiarków. Wystawiłem dzisiaj aktualny stan posiadania moich akcji zlecenie S. po 4,50 zł. czyli 144.882 akcji. Inny inwestor ma 115.000, jeszcze inny 27.000 czyli ujawnionych dziś łącznie 286.682 akcji. Wystarczy ponad 10 % akcji. I na sto % wezwanie się nie uda. Nie można dopuścić do przymusowego wykupu, czyli sytuacji, że skupi 90% akcji.

P.S. Przy okazji pozdrawiam wszystkich wydymanych przez Czeredysa inwestorów którzy kupili Arcus w 2007r. w IPO po 17 zł. To jest prawdziwy mistrz, sprzedał bez redukcji wszystkim po 17 zł. a teraz odkupić chce po 2,34 zł. wszystko wskazuje na to, że te 6 mln które musiał zdeponować w BOŚ na skup, spółka zarobi w jeden rok może dwa, mistrzostwo świata, kosztem inwestorów!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.