Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: 0,85%

Perspektywy

Czy tylko mi się wydaję, że to świetna firma na nową hossę? Przejmuję konkurentów, zwiększa wolumeny sprzedaży oraz produkcji oraz zdobywa coraz większe udziały w rynkach na których działa. Wiadomo, że teraz jest ciężko firmom value które działają na niskiej marży, bo jest wzrost zapotrzebowania na kapitał przez rosnące ceny komponentów czy na wzrost kosztów pracy, ale koniec końców, przez zwiększające się udziały w rynku oraz budowanie coraz to bardziej specjalistycznych naczep transportowych marża wzrośnie co spowoduje przy wysokim wolumenie sprzedaży coraz wyższe zyski. Ktoś potwierdza moje przypuszczenia czy jestem w blędzie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON -1,16% 5,95 2022-09-28 14:43:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.