Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: -44,95%

Perspektywy

Zgłoś do moderatora
Jeżeli będzie ugoda z Energą to będzie odpał na północ. Podaży od inwestorów przy 2,20 zł. nie ma. Jedyną podaż stanowi animator który bez prowizji zarabia sobie na paru groszach. Animator odpowiada za większość obrotów na spółce. Wykupcie go żeby nie wystawiał kolejnych pakietów a wtedy 2,50 zł będzie. Jeżeli jeszcze w końcu będą dobre wyniki to dojdziemy do wyceny przez biznes radar czyli 15,84 zł.
Mam Arcusa bardzo dużo w tym akcje z IPO i teraz nie odpuszczę. Cały czas pilnuję kursu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.