Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,54 zł , zmiana od tamtej pory: 8,30%

Pech wlt czy karma-wraca...

Zgłoś do moderatora
Gdyby pożar hali w 2020r. był nieświadomym- nieinicjowanym (nie wiem) zdarzeniem, dziś można by powiedzieć, że wielton ma pecha.
Napaść ludobójcza na Ukrainę to dla wieltonu utrata zainwestowanych w Ukrainie milionów.

Być może, jeśli pożar był inicjowany, z wojną wróciła zła karma..

Tochę to wybujałem, ale...

W każdym razie dwa poważne wydarzenia generujące straty i oby tylko nie zmierzało na te ok. 3,7 z przed ok. 2 lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON 0,50% 6,00 2022-09-30 16:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.