pko lezy na kasie
najpierw pcm
pozniej...co tam sobie politycy wymysla
taki bos to moga wchlonac w kwartal
po ile...premia wzgledm ostatniej emisji musialaby byc rzedu 40-50 %
mnie tylko zastanawia przesuniecie publikacji raportu dzien wczesniej
po co to robia? :) jakies przypuszczenia?