ciesze się
że pierwszy na forum wysnułem podejrzenie , że sn77 to jzg
cieszy mnie niezmiernie, że forum to podchwyciło
to moja słodka zemsta sn
za to że jak szło na 0,55
to przy 0,35 pisałeś, że dokupuje na górce
myślę, że nie miałeś wtedy czystych zamiarów
/ noi chyba że rzeczywiście tak myślałeś w co wątpię
bo powidasz, żę znasz depa jak własną kieszeń..podobno
pozdrawiam działka