nie brałem ... a Ty boss też nie brałeś (do pyska)... bo masz buzię brudną... i nikt by Ci nie dał ... ;)
nawiązując do JZG .. to chłop dawał jasne sygnały ... trochę racji miał .... nie zaprzeczę...
nie wiem gdzie teraz się podziewa, .. bo po NC nie skaczę ..... (oprócz DEP)