Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Panie i Panowie w ilości siłą Walne 04.czerwca W-wa "Jesteśmy "

Zgłoś do moderatora
Czym Nas więcej tym lepiej dla Nas mniejszościowych. Nie zapominajcie o sprawie i licznie się stawcie na WZA a będziemy poważnie
traktowani . Walne 04 czerwca w Warszawie godz. 11 rondo ONZ 1 sala konferencyjna 1. Walne zwołane przez porozumienie mniejszościowych, a że Spółka też planowała WZA na podsumowanie roku 2017 r. więc dołączyła się do Nas i mamy jedno walne dla wygody akcjonariuszy . Na walnym są dwa punkty Naszego Porozumienia. Aby uczestniczyć w WZA należy w Biurze Maklerskim zablokować akcję pod to Walne i otrzymane zaświadczenie przesłać do siedziby Spółki na 7 dni przed walnym ( pamiętajcie - wyślijcie wcześniej aby Poczta dostarczyła na czas adres : .Zakłady Automatyki POLNA S.A.ul. Obozowa 23 37-700 Przemyśl i następnie przybyć z dokumentem tożsamości przed 11 godz w W-wa rondo ONZ i aktywnie uczestniczyć.
Kto nie może przybyć niech akcje zablokuje w Biurze Maklerskim zaświadczenie prześle do Spółki jak wyżej , a następnie upoważni osobę która będzie na WZA ( upoważnienie nie musi być notarialne wystarczy tylko podpis pod nim. Można upoważnić Pana Adwokata KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Wiesław R. Zaniewicz 35-025 Rzeszów, ul. Zygmuntowska 9a adres e-mail. zaniewicz@ opteam.pl.
W/w Kancelaria reprezentuje interesy Porozumienia Mniejszościowych Spółki Akcyjnej POLNA

Widzimy się na WZA ( Nasze Akcje są coraz cenniejsze )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.