Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,35 zł , zmiana od tamtej pory: -32,57%

Pan Dr. Leszek Czarnecki jest człowiekiem Honoru !

Zgłoś do moderatora
Jakbyście nie zauważyli to nie było żadnej emisji po cenie nominalnej, jak to bywa na innych spółkach, spółka ma problemy ok ale to przez chciwość pracowników, było kilkanaście osób zatrzymanych i przesluchiwanych i jak myślicie dlaczego Pan Czarnecki jest na wolności? Bo jest nie winny A jednak odpowiedzialność wziął na siebie i przyznał to oficjalnie. Pan Leszek jest Geniuszem finansów i jakby chciał to już dawno by ściągnął Idea Bank za bezcen z giełdy i prywatnie go ratował A on to robi dla nas, więc trochę więcej szacunku do takich ludzi bo dzięki takim ludziom swiat się rozwija, idzie do przodu, ludzie wychodzą z nędzy. Ale podobno największą głupotą jest wymagać szacunku od głupców. Jesteście tchórzami,potraficie tylko oczerniac ludzi w Internecie ale spokojnie, kiedyś traficie na ludzi swojego pokroju i karma do was wróci. Oszczercy bez honoru i za grosz szacunku !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.