Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Odpuszczam Wam Pisowcy

Zgłoś do moderatora
To nie ma sensu. Choćbym się zapił na śmierć - i tak to nic nie da. Sprawiedliwość nie istnieje - ja w nią straciłem wiarę.
Trzeba cieszyć się każdym dniem, którym nam pozostał. Świata ani Pisu nie zmienimy - świat pójdzie swoją drogą.
W temacie Idei Bank faktycznie przegrałem - będę przez prawników jedynie biernie kontynuował roszczenie sporne ale straciłem wiarę, szkoda czasu i zdrowia. Przez ten temat wykończyłbym się do końca - a forum będę omijał z daleka, nie chcę więcej w tym aktywnie uczestniczyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.