Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Odezwa do Moich Kochanych Pisowców

Zgłoś do moderatora
Moi Kochani Pisowcy!

Jako, że jeszcze Święta - wyobraźcie sobie sytuację - powiedzmy Polska składa się tylko ze 100 osób. 99 osób to Pisowcy, jedna osoba to powiedzmy członek LGBT ( ja tam nie należę, ale mam zdolność empatii i ich rozumiem ).
I teraz Moi Kochani Pisowcy - Wy tą osobę wykluczacie ze społeczeństwa, tworzycie wolne strefy - ona jest poza społeczeństwem. Na koniec powiedzmy popełnia ta osoba samobójstwo i mamy jednorodne społeczeństwo ku Waszemu zadowoleniu.

To tylko zła bajka - ale chcę powiedzieć - nie tego uczył Jezus Chrystus ale bardziej uczył, żeby tej osoby nie odrzucać i pozwolić jej żyć w społeczeństwie ( Chrystus bardziej się wstawiał za tymi odrzuconymi ze społeczeństwa niż ktokolwiek inny ) , które przestrzega ogólnie znanych i akceptowalnych norm ( np. Konstytucja ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.