Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,60 zł , zmiana od tamtej pory: -6,72%

Od wschodu idzie ciepło.

Zgłoś do moderatora
Po piątkowej gów.. burzy z której MFO wyszło obronną ręką dziś futursi na zielono. Do tego zaktualizowany wskaźnik c/z 2,8 :) może przenieść w najbliższych sesjach ładne wzrosty. Myślę , że zakupiona duża nieruchomość w tak atrakcyjnej dla rozwoju spółki lokalizacji niedługo pokaże kierunek dalszego rozwoju.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFO 0,60% 50,00 2022-01-25 17:02:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.