wszystko idzie swoim torem, budują WL i Followersów + 5K od pokazu oraz +15 miejsc w WL.
za niecałe 4 miesiące premiera, oby tylko ten czas wykorzystali na poprawki, doszlifowanie oraz MARKETING ( bo ten moim zdaniem na razie poza pokazami na festiwalach nie przebija się nigdzie).
wierzę, że wiedzą co robią albo co mają zrobić (ewentualnie podpowiemy im to na spotkaniu w czwartek :))