Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,44 zł , zmiana od tamtej pory: -12,87%

Od maksimum kurs spadł > 20%:)

Zgłoś do moderatora
Widzicie, że spekuła nie próżnuje i sypie akcjai, ponieważ po podpisaniu umowy RT do podazy dołączy drobnica, która tez chce zrealizowac zyski. Być może już w tym tygdoniu zobaczymy 4,xx, a w listopadzie, po ujawnieniu komunikatu w sprawie w/w umowy spodziewam się spadków znawet do 3,xx. Wtedy spekuła ruszy na zakupy i zabawa zacznie się od noewa.
Taka jest moja spekulacja. A dlaczego tak będzie? Dlatego, że tu nie ma powaznych inwestorów, tylko drobnica i spekuła, więc nie ma kto pilnowac kursu i odbierac akcje, gdy on spada.
Taka jest moja spekulacja.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV -3,66% 4,74 2023-12-01 16:43:21