Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,98 zł , zmiana od tamtej pory: -30,37%

Re: Od maksimum kurs spadł > 20%:)

Zgłoś do moderatora
No i mamy kolejne wyciaganie za udzy kursu pod koniec sesji. tandeciazre będa próbowali mydlić tym oczy inwestorem, ale ci nie daja się nabrac na takie chamskie zagrywki, tandeciarze to strasznie prymitywni ludzie, czyż nie?
Spadamy i bediemy spadać, a po podpisaniu umowy inwestycyjnej okaze się, ze albo kurs spadnie na pysk, albo bedziemy mieli wolumeny obrotów na poziomie kilku akcji dziennie i bez wzrsotu kursu.
Może być i tak, że zarząd, którego podjerzewam o obawe przed wrgim przejceiem, ponownie bez przekonującego powodu przesunie termin. Podejrzewam także, że zarzad zacznie niba=ebawme skupowac akjci w transkacjach pakietowych/crossowych, co bede traktował jako dowód na zagrożenie wrgoim przejeciem.Taka jest moja spekulacja.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 3,40% 4,86 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.