Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -7,27%

Obroty zerowe. Czekamy na 6

Zgłoś do moderatora
Wszyscy od miesięcy trzymamy akcyjki bo nie było szans żeby sprzedać, nawet po 3. Nikt normalny, nie odda teraz poniżej 6 bo chce żeby przynajmniej PRAWDZIWA inflacja mu się zwróciła (100% a nie 15%). A większość będzie czekać na XX. Niech no tylko lody ruszą!! Choćby dopiero na wiosnę, poczekamy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -0,31% 3,19 2022-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.