Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,16 zł , zmiana od tamtej pory: -5,38%

Re: Obroty zerowe. Czekamy na 6

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj zaledwie 42k akcyjek i 131k Kasy. Czy TEN Gruby nie rozumie że poniżej 5 nie będzie milionowych obrotów??? Niech popatrzy na Grubego np. z Biomed. Nie było obrotów na 6, to podbił dzisiaj na 7,60 i od razu milionowe obroty!!!!!!!!!!!!! Może będzie przez najbliższe sesje zbijał ale pewne jest że w końcu powrót na 32. A kiedy na Polwax 6 ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX 0,67% 2,99 2023-02-02 15:46:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.