Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -13,08%

Obroty zerowe. Czekamy na 6

Zgłoś do moderatora
Wszyscy od miesięcy trzymamy akcyjki bo nie było szans żeby sprzedać, nawet po 3. Nikt normalny, nie odda teraz poniżej 6 bo chce żeby przynajmniej PRAWDZIWA inflacja mu się zwróciła (100% a nie 15%). A większość będzie czekać na XX. Niech no tylko lody ruszą!! Choćby dopiero na wiosnę, poczekamy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLWAX -0,33% 2,99 2023-01-31 16:15:18